Op. Dr. Özlem Tatlı
Op. Dr. Özlem Tatlı

Op. Dr. Devrim Özlem Tatlı, 1976 yılında İstanbul'da doğmuş ve 1992 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'ne girmiştir. Tıp eğitimini tamamladıktan sonra 1998 yılında İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Kadın Hastalıkları ve Doğum alanında uzmanlık eğitimine başlamıştır. Uzmanlık eğitimi süresince, hastalarına sağlık hizmeti sunmanın yanı sıra alanında derinlemesine bilgi ve deneyim kazanmıştır.

Op. Dr. Devrim Özlem Tatlı, uzmanlık eğitimini başarıyla tamamladıktan sonra, kadın sağlığına olan duyarlılığı ve mesleki yetkinliği ile tanınmış bir uzman olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Özellikle kadın hastalıkları ve doğum konularında uzmanlaşmış olup, gebelik takibi, doğum, jinekolojik muayene ve tedaviler gibi birçok alanda hasta odaklı hizmet sunmaktadır.

Hastalarına karşı empati ve saygı çerçevesinde yaklaşarak, sağlık sorunlarını anlamalarına ve çözümler bulmalarına yardımcı olan Op. Dr. Devrim Özlem Tatlı, güncel tıbbi gelişmeleri takip ederek hastalarına en etkili ve güvenilir tedavileri sunmaya özen göstermektedir. Profesyonel yaklaşımı ve hasta memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla, hastalarının sağlığına katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

Op. Dr. Devrim Özlem Tatlı, kariyeri boyunca pek çok başarılı tedavi ve operasyon gerçekleştirmiş ve kadın sağlığı alanında önemli katkılar sağlamıştır. Kendisini tanıyan hastaları, titizlikle ve özenle yapılan muayene ve tedavilerinden memnuniyetlerini dile getirmekte ve sağlık sorunlarıyla ilgili çözümleri bulmalarına yardımcı olduğu için kendisine güven duymaktadırlar.