2000 yılından bu zamana Karabağlar bölgesinde sağlık işletmeciliği yapmakta olan Dr Kamuran Zengin önderliğinde İzmir Avrupa Tıp Merkezi ismi ile yine Karabağlar'da halkımıza nitelikli hizmet ile doğru teşhis, doğru tedavi vermek için nitelikli ekipman ve ekibi ile 2015 yılında İzmir'in yeni yönetmeliğe uygun ilk tıp merkezi olarak hizmete başlamıştır. Kısa sürede hizmetlerini geliştirerek 2018 mart ayından itibaren yeni birimleri ile yeni binasında hizmetlerini bundan böyle Avrupa CERRAHİ Tıp Merkezi adı ile devam ettirmektedir.

“Sağlığınız, sahip olduğunuz en önemli değerdir.”

Bu nedenle sağlığınızı oldukça önemsiyoruz ve bunu korumak için uzman hekim kadromuz ile durmadan çalışıyoruz. Bizimle iletişime geçin, en değerli varlığınızı korumanıza yardımcı olalım.

Misyonumuz

Tıbbi etik kurallları önemseyerek,hasta haklarına saygı duyarak ve sağlık teknolojilerine yatırıp yaparak hizmetlerimizi sürdürmek.

Vizyonumuz

Hasta memnuniyetinden ödün vermeden,kaliteli ve modern sağlık hizmetlerini üst seviyede tutarak sağlık sektöründe hizmetlerimiz sürdürmek.

Bizimle İletişime Geçin

Aklınıza takılan her konuyu hemen danışın

Basında Biz

İzmir EEG Çekimi Fiyatları

EEG Çekimi Fiyatları Video EEG (Elektroensefalografi) testi, beyin dalgalarını ölçmek için kullanılan bir tıbbi testtir. Bu test, epilepsi, uyku bozuklukları,…

İzmir Sünnet Fiyatları 2023

Sünnet Fiyatları: Sağlıklı Geleceğin Ekonomik Yatırımı Çocuğunuzun sağlığı ve mutluluğu için yapılan sünnet operasyonu, ailelerin özenle düşündüğü bir adımdır. Türkiye'de…

Anlaşmalı Kurumlar